Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Granit

BLUE PEARL
LEMURIAN BLUE
AMOZONİTE
EMERALD PEARL
JAGUAR
NEW IMPERIAL RED
TAN BROWN
APACHE BLACK
ASH BLACK
STAR GALAXY
CORAL BLACK
P WHITE

GRANİT

Eski çağlarda üretimi ve işlenmesi çok zor şartlarda gerçekleştirilen granit, günümüzde gelişmiş metodlarla üretilmekte ve ileri teknoloji ile işlenerek mimari projelerde, belirtilen boyut ve formlarda yapı sektörünün gereksinimlerini  karşılamaktadır. Granitler, yeryüzünde çok yaygın olarak bulunurlar. Çeşitli yer kabuğu modellerinde görünür. 

Sağlıklıdır; Toz barındırmaz, Ortamda bulunan doğal nemi korur, cilt kurumalarına neden olmaz, Çocukların sağlığı üzerinde olumsuz etkisi yoktur, Doğal malzeme olması sebebiyle içinde Boya, ve kimyasal madde bulunmaz.

Kir ve Leke Tutmaz; Toz kaldırmaz, Nem yaymaz, Pürüzsüz bir yüzey olması sebebiyle mikrop üretmez, barındırmaz, Zararlı ve kötü kokuları barındırmaz

Dayanıklıdır; Deterjanlardan rahatsız olmaz, Çürümez, eski yüzlü görünmez, Çizilmez, aşınmaz, Ağır yüklerden etkilenmez, Güneşte renk atmaz, Soğuktan çatlamaz, yüksek ısıdan etkilenmez, Limon, kolalı içeceklerden ve asitlerden rahatsız olmaz, Dünyadaki en sert yapı malzemesidir.

Kullanışlıdır; Mekân içi iklimi muhafaza eder, Dış cephelerde binaya yapışmaz, bina ile arasında kalan derzlerden bina nefes almaya devam eder, Dekorasyon unsuru olarak kullanılır, Yanmaz, yangının yayılmasını önler,

 

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid