Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Traverten

NOCHE TRAVERTEN
RED TRAVERTINE
TRAVERTEN

TRAVERTEN

Traverten taş çok özel bir doğal taştır, kendinden delikli bir yapıya sahiptir. Geniş ürün çeşitliliği ile evinizin pek çok farklı noktası için kullanılabilmektedir. Birçok farklı traverten taş türü; özellikle son günlerde kaplama, döşeme, lavabo ve havuz kenarı gibi farklı formlarda kullanılır ve fiyatları projeye göre değişir.

Traverten sadece kuru zeminler için değil, ıslak zeminler içinde kullanılabilmektedir. Farklı türleri, banyo tuvalet ve mutfak zeminleri ile yüzeyler için tercih edilmektedirler. Traverten fiyatları seçilen ürünün boyutuna, kalınlığına ve de türüne göre değişmektedir, en iyi kalite ile hizmetinize sunulmaktadır. Kesim türü olarak; Amerikan kesim traverten, eskitme traverten, açık ya da ince olarak kullanılabilir.

Traverten pek çok farklı türe ve çeşitliliğe sahiptir. Özellikle, bu geniş ürün çeşitliliği pek çok kullanım seçeneği sunmaktadır. 1 cm, 1.2 cm, 1.5 cm, 2 cm ve 3 cm gibi projenizin gerekliliklerine ve özelliklerine göre pek çok farklı kalınlıkta ve boyutta üretilebilmektedir.Ayrıca oniks ve limra gibi farklı doğal taş türleri ile bir arada kullanılabilmektedir. Fayans olaraksa ev ve işyeri zeminleri için farklı bir tür doğal taş türüdür. Yumuşak ve doğal yüzey alanı sebebi ile evinizin ve iş yerlerinizin yüksek trafikli alanlar için tercih edilebilmektedir. Bu doğal güzellik Delta Stone Collection’ın geniş ürün çeşitliliği ile dünyanın en kaliteli yapı ve dizayn malzemelerinden biri olarak sunulmaktadır. fiyatları belirttiğimiz gibi ürünün türüne ve boyutuna göre ve de projenizin gereksinimlerine göre değişmektedir ve bu kriterlere göre hizmetinize sunulmaktadır.

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid