Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Lemurian Blue

LEMURIAN BLUE
Ürün Tipi

Granit

Ürün İsmi

Lemurian Blue

Kalınlık & Yüzey

20mm – Parlak

Menşei

Madagaskar

ürün detayı

Lemurian Blue, derin deniz mavisi yeşilinden ve altın sarısına kadar değişen, muhteşem labradorit unsurları ile vurgulanan koyu mavi-yeşil bir arka plana sahiptir. Lemurian, Madagaskar adasından geliyor. En ayırt edici bir özelliği irizasyondur, parlak ışıkla gökkuşağı renginde parıltı şeklinde optik bir etki vermesidir. Bu taş özellikle tezgah üstü ve bar tezgahları, İç duvar panelleri için iyidir. Mücevher kaplı görünümü, lüks bir ambiyans yaratmanın veya iç mekan tasarım çözümlerine dekoratif güzellik ve zarafet katmanın ana noktasıdır.

Granit sert, kristal yapılı minerallerden meydana gelen taneli görünüşlü magmatik derinlik kültesidir. Granit; Plüton içindeki taneler çoğunlukla gözle görülebilir büyüklüktedir. Granitin esas mineralleri feldspatın ortoklas cinsi ile az miktarda plajioklas ve kuvarstır. Ayrıca mika, hornblend, piroksen ve ikinci gruba giren turmalin, apatit, zirkon, grena, manyetit gibi mineraller de bulunabilir.

• Granit içinde bulunan başlıca mineral silikat, kuvars ve feldspattır. Silikatlar, limon sitrik asit, sirke, içki eşi gibi sıklıkla mutfaklarımızda bulundurduğumuz asidik maddelere karşı tepkin göstermezler.
• Ultraviole ışınlardan etkilenip renk atmazlar, doku ve rengini her zaman gözetirler, cinsli hava şartına son derece dayanıklıdırlar.
• Granit ısılara ve çizilmelere karşı oldukça yüksek derecede dayanıklıdırlar. Granit mutfak tezgâhı üzerinde rahatlıkla ekmek kesilebilir, sebze de doğranır.
• Granitte bulunan feldisipat en düşük su emişine reelleştirir. %0,03-0,04 Böylece su tezgâhtan sızmaz ayrıca malzeme üzerlerinde kir kalmaz.

Kiffa Stone ile iletişime geçin ve bu eşsiz mücevheri evinize dahil edin!

UYGULAMA GÖRSELLERİ

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid