Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

VOLGA BLUE | ESTESTONE

VOLGA BLUE | ESTESTONE
Ürün Tipi

Mermer

Ürün İsmi

VOLGA BLUE | ESTESTONE

Kalınlık & Yüzey

15mm – Mat & Glossy

Uygulama

İç & Dış Alan

ürün detayı

Bakım & Onarım

Porselen & Kuvars karışımlı Estestone plakalar; üretim teknolojilerinin sunduğu imkanlar sayesinde ultra kaliteye sahip, gözeneksiz, dış etkenlerle temasından etkilenmeyen, pürüzsüz ve sert yüzeyleri sayesinde neredeyse bakım gerektirmezler. Güçlü ve sert yapısı ısıyla temasa ve çizilmelere karşı oldukça dayanıklıdır. Uzun yıllar ilk montajındaki haliyle varlığını sürdürmesi için basit bakım & onarım ipuçlarını takip etmeniz yeterlidir.

 • Lekeleri Çıkarmak

Porselen & kuvars karışımlı yüzeylerde kullanım onayı almış temizleyiciler tercih edilmelidir. Az miktarda temizleyiciyle hafifçe ovalayıp, durulamanız yeterlidir.

 • Sıcaklık Uyarısı

Porselen & kuvars karışımlı lakalar ısıyla temasa karşı güvenilir ve dayanıklıdır. Doğrudan yüksek ısıyla temasından kaçınmak için nihale kullanımı önerilir.

 • Çizilmelerden Kaçının

Porselen & kuvars karışımlı plakalar çizilmelere ve darbelere karşı güçlü koruyuculuk sağlar. Bunun yanında kesme tahtası kullanmak, kesici ve delici darbelerden kaçınmak önerilir.

 • Kimyasal Kullanımı

Uzun süreli kimyasala maruz kalmak porselen & kuvars karışımlı yüzeylere zarar verebilir. pH seviyeleri farketmeksizin kimyasallar dikkatli kullanılmalıdır.

 • Temizlik Ürünleri

Güçlendirilmiş, endüstriyel temizlik ürünlerini kullanmaktan kaçının. Normal ev temizlik ürünleri porselen & kuvars karışımlı yüzeylerin hijyeni için yeterlidir.

 • Hızlı Müdahale

Yüzeylere dökülen maddelerin ne kadar süre temasta kaldığı önemlidir. Bu yüzden kısa sürede müdahale etmek, nemli bir bezle yabancı madde temasını kesmek önemlidir.

TASARIM İLHAMI

Ev dekore ederken ya da mimari için tasarım fikirleri ararken, porselen & kuvars karışımlı plakaların uygulama görselleri, kullanım alanları ve amaçlarına dair güçlü ipuçları sunar. Uygulanmış projelerden ya da plakaların zengin desenlerinden alacağınız ilhamla kendi stilinizi yansıtan yaşam alanları oluşturabilirsiniz.

KULLANIM ALANLARI

Porselen & kuvars karışımlı plakalar hem iç hem dış alanda güvenle kullanabilmeniz için özel olarak üretilmiş ve yüksek teknik kriterleri karşıladığı sertifikasyonlarla kanıtlanmıştır. İç ve dış alanda kullanılabilir oluşu mekanının tümünde devamlılığını koruyan bir konsept yaratabilmenizi sağlar. Uzun yıllar temaslara ve koşullara rağmen ilk günkü kalite standartlarıyla, güçlü dayanıklılık performansıyla stilinizin kalıcılığını temin eder.

İÇ ALAN KULLANIMI

Porselen & kuvars karışımlı plakalar geleneksel materyallere kıyasla zengin renk, doku ve desen seçenekleriyle dekorasyon ve mimariye yeni bir yorum getirmenizi, benzersiz tasarımlar ortaya koymanızı sağlıyor. Plakalardaki şıklık ve performansın güçlü birlikteliği yaşam alanlarına etkileyici bir şıklık katıyor.

 • Yanyana geldiğinde ton farkı yaratmıyor olmasını ve tüm yüzeyde aynı etkiyi sürdürüyor olmasını sonsuzluk etkisi yaratmak üzere değerlendirebilirsiniz.
 • Sıcakla temasa karşı dirençli yapısı sayesinde şöminelerin çevresinde şık kompozisyonlar oluşturabilirsiniz.
 • Çizilmelere dayanıklı olması sayesinde mutfak tezgahlarında modern ve şık görüntüler oluşturabilirsiniz.
 • Banyo gibi yoğun nem ve suyla temas edilecek alanlarda küf tutmaması, nemi emmmemesi ve suyu itmesi gibi özellikleri sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.

DIŞ ALAN KULLANIMI

Porselen & kuvars karışımlı plakalar gözeneksiz oluşunun da güçlü etkisiyle oldukça dayanıklı ve güvenilir materyallerdir. Bu sebeple dış etkenlere maruz kalındığında ilk montajındaki teknik ve görsel özelliklerinde bir değişim meydana gelmez. Uzun yıllar kullanım imkanıyla birlikte, kalıcı stiller yaratmanızı sağlar.

 • Güçlü yapısı sayesinde, zemin üzerindeki yoğun trafiği ve mobilya dekorasyon ağırlığını güvenle taşır.
 • Gözeneksiz oluşu temasta bulunduğu malzemeyi içine geçirmemesini sağlar. Bu sebeple don, yağmur gibi sert hava koşullarına dayanıklıdır.
 • UV ışıklarına uzun süreler maruz kalması durumunda dahi herhangi bir solma ya da formunu değiştirecek bir etki meydana gelmez.
 • Geleneksel malzemelere oranla, bakımı ve temizliği oldukça kolaydır. Özel kaplaması sayesinde kaygan değildir. Zemin döşemelerinde güvenle kullanılır.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid