Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Tanıtım

tanıtım filmi

Yeryüzünün kalbinde saklı bulunan mermer, doğal renk cümbüşü, deseni, estetiği ve sağlam yapısıyla yüzyıllardır insanoğlunun yaşamına sanatsal bir yön vermiştir. Taşın ince işçiliğiyle meydana getirilen eserler asırlarca süregelen macerasını dünyanın en muhteşem yapılarında kendisini gösteriyor.İnsanlık tarihindeki her kültürün iftiharla ortaya koyduğu tüm eserlerde mermerin göz alıcı ihtişamı görülüyor. Medeniyet sembolleri, mermere nakşedilirken asırlarca ayakta kalabilmeyi başarmıştır. Yüzyıllar boyunca insanın sanatkârlığıyla en estetik eserlerde kullanılan mermer günümüzde de dünyamızı güzelleştirmeye, evimizi, iş yerimizi süslemeye ve insanı mutlu etmeye devam ediyor.

FABRİKA

KiffaStone ekibi granit ve mermer olarak medeniyetlerin bıraktığı bu mirası sizlere ulaştırmayı bir görev bilerek yola çıkmıştır. Anadolu’nun ve dünyanın dört bir tarafından çıkarılan en renkli blok ve plakaları sektörün bütün zinciriyle buluşturacak bir ağ yapısı kurduk. Mermerin sanatkâr ve uzman ellerde işlenmesi gerektiği prensibiyle modern tesislerde ve profesyonel işletmecilikle hizmet etmeyi kendimize ilke edindik. Taşın ancak ince bir ruhla kalıcı eser hâline geleceği düşüncesiyle mimarlara ışık tutan ürün çeşitlerini ön plana çıkardık.

SHOWROOM

Water jet, köprü kesme ve pah makine ekipmanlarına sahip fabrikamızda mermer ve granite en ince ayrıntılarına kadar şekil verilmekte ve desen işlenmektedir. Özel tasarım ekibi tarafından çizilerek üretilen ürünler Ankara mobilyacılar sitesindeki KİFFA STONE Showroom’da sergilenmektedir. Masa, dresuar, zigon ve orta sehpa, bookmatch uygulamaları; çeşme, fıskiye, saksı ve oturma gruplarından oluşan dış mekân ürünleri, şömine uygulamaları, mutfak tezgâhları ve el işçiliğiyle yapılan hediyelik aksesuarlar da büyük bir özenle sunulmaktadır.

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid