Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Doğal Taş Dünyası Kiffa Stone

Proje Departmanlarımız

Tedarik
Pazarlama
Satış Tasarım
Uygulama

KİFFA STONE Ankara’da yeni yüzü ve vizyon er bir bakış açısıyla sektörün öncü kuruluşları arasında yerini almıştır. Mermer, granit, porselen ve kuvars ürünleri olabildiğince geniş çeşitleriyle siz değerli müşterilerimiz hizmetine sunulmuştur.

Dünyanın dört bir tarafından ithal edilen en geniş renk ve seleksiyon türleri titiz bir çalışmayla sunulmaktadır. Ürünlerimiz mimarlar ve profesyonel bir ekip tarafından özel tasarlanmış depo dizaynıyla teşhir edilmektedir.

Tedarik, pazarlama, satış, tasarım ve uygulama departmanlarını bünyesinde barındıran firmamız müşterilerimize projelerinin her aşamasında destek verebilecek imkân ve kabiliyete sahiptir. İçinde yaşadığımız anın tüm gereksinimlerini karşılamak üzere pozisyon alan KİFFA STONE 3.600’m2’lik kapalı ve açık depo alanında hizmet vermektedir.

Özel projelerin uygulanması alanlarında; köprü kesim, pah makineleri ve ekipmanlarıyla 1.000 m2’lik atölyede sizlere destek verilmektedir.

MİSYON

Müşterilerimizi anlamak, güvenlerini kazanmak, bağlılıklarını sürekli kılmak ve kesintisiz bir kalite seviyesine ulaşmak öncelikli görevimizdir. Müşteri beklentilerini sağlamak için mükemmel bir çalışma disiplinine sahip olmak sürekli iyileşme başarısına ulaşmak üzere tüm çalışanların birbirini anlamaları, güven duymaları, ön yargıdan uzak iletişime dayanan organize ve koordine olmuş bir takım oluşturmak amacımızdır.

VİZYON

Kiffa Stone Müşteri tatminini ve bunu müşterilerine aktarabilmiş bir şirket olarak Ürün ve Hizmet kalitesi, Teslim süresi Fiyat, Güvenilirlik, Çevreye olan duyarlılığı ve Çalışanların memnuniyeti açısından sektörde ve Türk ekonomisinde örnek bir model olacaktır.

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid