Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Rain Forest Green

RAIN FOREST GREEN
Ürün Tipi

Mermer

Ürün İsmi

Rain Forest Green

Kalınlık & Yüzey

20mm – Parlak & Mat

Menşei

Hindistan

ürün detayı

Rain Forest Green kahverengi, yeşil ve altın sarısının üç farklı tonuna sahip şık bir Hint mermeridir. Bir ağacın dalını andıran yüzeyinde benzersiz koyu kırmızı-kahverengi renk ve beyaz damarlar ile çeşitli kahverengi ve gri tonları barındırmaktadır. Rain Forest Green, turuncu, beyaz ve kahverengi damarlardan oluşan bir ağ ile gölgelenmiş eşsiz bir mağribi yeşil mermeridir.

Rain Forest Green deseni, sonsuz yeşil bir orman etkisi vermektedir. İç dekorasyonda unutulmaz bir mekan hissiyatı verecektir. Aynı zamanda, Rain Forest Brown, bir tür egzotik açık kahverengi bir mermerdir.

Mermer Dayanıklı yapısının yanı sıra lüks görünümü ile birlikte ortama tamamen farklı bir hava katacaktır. Birbirinden farklı mermer modelleri ve renkleri ile birlikte projelerinize detay katabilirsiniz. Farklı tasarımlar evinizin, projenizin istediğiniz alanında kullanım sağlayabilmenize olanak tanıyacak. Ana girişler için beyaz ve benzeri açık tonların yanı sıra gri ve siyah gibi koyu tonlar kullanarak tasarımda kontrastlar yaratabilirsiniz. Farklı bir dizayn arzuluyor iseniz de egzotik renkleri tercih edebilir ve evinizin dizaynında ufak dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Kiffa Stone ile iletişime geçin ve bu eşsiz ürünleri evinize dahil edin!
NOT: Doğal taşlar yapısı itibariyle renk, doku ve desenlerinde farklılık gösterebilirler.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid