Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Marmara Çizgili

MARMARA ÇİZGİLİ
Ürün Tipi

Mermer

Ürün İsmi

Marmara Çizgili

Kalınlık & Yüzey

20mm – Parlak

Menşei

Türkiye

ürün detayı

Çizgili Marmara mermeri, sıra dışı bir damar takibi ile simetri döşeme uygulamalarında çğu zaman akla gelen ilk tercih olmaktadır. Gri arka planı, inanılmaz derecede çarpıcı bir desen oluşturan mükemmel beyaz ve siyah uzunlamasına çizgilerle kesişmektedir. Bu gri ve beyaz mermer, modaya uygun modernist bir tasarım için mükemmel bir zemin sağlamaktadır. Banyonuzu mermer döşeme, mermer duvarlar ve mermer sıçramaları kombinasyonu ile bu sansasyonel mermerle tamamen sarın ya da sağlam bir mermer ada ve uygun mermer tezgahlarla mutfağınıza özel bir dokunuş katın.

Yaşam alanlarınızda doğal taşın doğal güzelliğinden yararlanabilir ve etkileyici renk tonları ile renk paletinize uyacak dekoratif taşı fabrikamızda keşfedeceğinizden emin olabilirsiniz.

Mermer Dayanıklı yapısının yanı sıra lüks görünümü ile birlikte ortama tamamen farklı bir hava katacaktır. Birbirinden farklı mermer modelleri ve renkleri ile birlikte projelerinize detay katabilirsiniz. Farklı tasarımlar evinizin, projenizin istediğiniz alanında kullanım sağlayabilmenize olanak tanıyacak. Ana girişler için beyaz ve benzeri açık tonların yanı sıra gri ve siyah gibi koyu tonlar kullanarak tasarımda kontrastlar yaratabilirsiniz. Farklı bir dizayn arzuluyor iseniz de egzotik renkleri tercih edebilir ve evinizin dizaynında ufak dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Kiffa Stone ile iletişime geçin ve bu eşsiz ürünleri evinize dahil edin!
NOT: Doğal taşlar yapısı itibariyle renk, doku ve desenlerinde farklılık gösterebilirler.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid