Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

İspanyol Empredor

İSPANYOL EMPERADOR
Ürün Tipi

Mermer

Ürün İsmi

İspanyol Empredor

Kalınlık & Yüzey

20mm – Parlak

Menşei

İspanya

ürün detayı

İspanyol Emperador diğer adıyla İspanya Koyu Kahve mermeri adından anlaşılacağı üzere İspanya’da çıkarılan ve piyasada çokça tercih edilen bir mermerdir. Dayanıklı ve doğal bir taş olduğun iç ve dış mekanlarda kullanılmaktadır. Koyu kahverengi taban rengi ile dikkat çeken mermerin üzerinde örümcek ağını andıran açık renk damarlar mevcuttur.

İspanyol Emperador, açık renkli damar ağları ile kaplı koyu kahverengi arka planı sayesinde dikkat çekici bir kombine sahiptir. Evinizin her alanında stil ve farklılık hissi uyandıracaktır. İspanyol Emperador’un kalitesi ile mimarlar tarafından her zaman güven veren tercih sebebi olmuştur. Duvar ve zemin kaplaması, banyo makyajı, tezgahlar, şömine, denizlikler, merdivenler, koridor geçişleri ve diğerleri için sıkça kullanılmaktadır.

Mermer Dayanıklı yapısının yanı sıra lüks görünümü ile birlikte ortama tamamen farklı bir hava katacaktır. Birbirinden farklı mermer modelleri ve renkleri ile birlikte projelerinize detay katabilirsiniz. Farklı tasarımlar evinizin, projenizin istediğiniz alanında kullanım sağlayabilmenize olanak tanıyacak. Ana girişler için beyaz ve benzeri açık tonların yanı sıra gri ve siyah gibi koyu tonlar kullanarak tasarımda kontrastlar yaratabilirsiniz. Farklı bir dizayn arzuluyor iseniz de egzotik renkleri tercih edebilir ve evinizin dizaynında ufak dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Kiffa Stone ile iletişime geçin ve bu eşsiz ürünleri evinize dahil edin!
NOT: Doğal taşlar yapısı itibariyle renk, doku ve desenlerinde farklılık gösterebilirler.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid