Yuvaköy Mah. 3706. Cad. No: 61/1 Yenimahalle/Ankara

Emperador Light

EMPERADOR LIGHT
Ürün Tipi

Mermer

Ürün İsmi

Emperador Light

Kalınlık & Yüzey

20mm – Parlak

Menşei

Türkiye

ürün detayı

Emperador Light Kahverengi zemin üzerinde görülen örümcek ağı gibi küçük damarlar taşa büyüleyici bir güzellik katmaktadır. Kırçıllı yapısı ve homojen görünümü doğallığını arttırmaktadır. Farklı renk mermerlere olan uyumlu yapısı nedeniyle de mimar ve tasarımcılarımızın vazgeçemediği mermer çeşitlerindendir.

Emperador Light mermer;  Zemin döşemesi, duvar kaplaması, bordür, süpürgelik, merdiven basamağı gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir. Homojen yapısı nedeniyle geniş döşeme alanlarında ana taş olarak da kullanılabilir.

Mermer Dayanıklı yapısının yanı sıra lüks görünümü ile birlikte ortama tamamen farklı bir hava katacaktır. Birbirinden farklı mermer modelleri ve renkleri ile birlikte projelerinize detay katabilirsiniz. Farklı tasarımlar evinizin, projenizin istediğiniz alanında kullanım sağlayabilmenize olanak tanıyacak. Ana girişler için beyaz ve benzeri açık tonların yanı sıra gri ve siyah gibi koyu tonlar kullanarak tasarımda kontrastlar yaratabilirsiniz. Farklı bir dizayn arzuluyor iseniz de egzotik renkleri tercih edebilir ve evinizin dizaynında ufak dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Kiffa Stone ile iletişime geçin ve bu eşsiz ürünleri evinize dahil edin!
NOT: Doğal taşlar yapısı itibariyle renk, doku ve desenlerinde farklılık gösterebilirler.

UYGULAMA GÖRSELLERİ

antika alanlar
saat alan yerler
saat alan yerler
ikinci el saat alan yerler
antika müzayede
böcek ilaçlama
rfid